8-osobowa grupa członków Polskiego Stowarzyszenia Aikido, sekcje z Wałbrzycha, Głogowa i Łodzi oraz 1 osoba z sekcji z Niemiec miały przyjemność uczestniczyć w kolejnym wyjeździe do marokańskiego miasta Agadir. Uczestnicy mieli okazję potrenować Aikido w Dojo Shogun, Satori, na Uniwersytecie Ecole National Commerce Gestion oraz w wielu innych Dojo. Zajęcia prowadzili Abdel Aziz Achadad 5 dan Aikido, którego mieliśmy okazję gościć u nas w kraju oraz Prezes Polskiego Stowarzyszenia Aikido Piotr Borowski 6 dan Aikido Aikikai. Chcieliśmy podziękować grupie z Dojo Shogun za wspólne treningi i wymianę doświadczeń.

Dziękujemy również za ugoszczenie nas przez marokańskie rodziny w ich domach. Za to, że mogliśmy skosztować pysznych tradycyjnych potraw oraz za to, że zwiedziliśmy piękne zakątki Maroka.
W dzień przed wyjazdem, otrzymaliśmy szczególne podziękowania oraz certyfikaty od Marokańczyków – podziękowania skierowane głownie do senseia Piotra Borowskiego za wkład w rozwój aikido w Maroku. To był już kolejny wyjazd, który potwierdza że jesteśmy tam naprawdę mile widziani. Jedna z uczestniczek z sekcji wałbrzyskiej Agnieszka Biel zdawała egzamin na 6 kyu na Uniwersytecie Ecole National Commerce Gestion. Był to pierwszy egzamin Polki w Maroko.
Zachęcamy inne sekcje do wzięcia udziału w kolejnych wyjazdach do Agadiru. Nasz pobyt był doskonale zorganizowany przez przyjaciół z Agadiru za co bardzo dziękujemy.